Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.05.2014, 08:33
przy 2:1 jak Lechia zaczęła gonic wynik, grali chyba 3 obroncami wtedy i w ogóle ta obrona byla smieszna z ich strony. Ale o co chodzi, w tym czasie bylo tyle fajnych okazji na bajeczne kontry które wszystkie spalały na panewce przez Gargule. Myslalem ze wyjdę z siebie. Mozna bylo na luzie podwyzszyc wynik i nie srać w końcówce.
Odpowiedz cytując