Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 28.05.2014, 23:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i tysiak się poszedł jebać
Hehe zycie

Raz na wozie raz pod wozem Wczoraj jak juz pisalem 3 tysiace na jadze do przodu.

Trzeba powiedziec, ze z tej nendzy Franek cos posklejal...i nie ma co gadac ze nie dalo sie ogladac, nic wiecej nie dalo sie zrobic z tego materialu, wyciagnol maxa co mogl. Jedyne co mozna mu zarzucic to te kontuzje, bo raczej z przypadku sie to nie bierze ze 70 % druzyny siedzi u doktora zamiast biegac po boisku.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując