Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.05.2014, 22:35
Uch, za taką grę jeden punkt to wielki sukces. Szkoda tych ostatnich meczów, bo moim zdaniem 3 miejsce można było wyrwać, a tak wyżej niż na 5. nie wskoczymy. Sezon można już powoli podsumowywać - jesień magiczna, jak za dawnych lat na Reymonta, aż się wierzyć nie chciało. Na wyjazdach, choć było źle, to mimo wszystko straty tak nie rosły. Wiosna - po wielu problemach kadrowych - zła. Cała sytuacja z konfliktem trybuny-Bednarz, poziom gry oraz skandalik z Burym, bardzo to dobre wrażenie z jesieni zatarły. Mimo to, po tym, co działo się przez ostatnie dwa lata, można być umiarkowanie zadowolonym przede wszystkim z kilku naprawdę dobrych gier, z tego że jednak naszych paru grajków potrafiło nieźle się zaprezentować. Do wyższego miejsca, miejsca pucharowego, potrzeba nam przede wszystkim dwóch równorzędnych czwórek w defensywie - bo niestety Czekaj z Nalepą nawet podstarzałym Głowackiemu i Dudce buty mogą czyścić.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 28.05.2014 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując