Popatrz jednak gdzie bije się pianę z tematu JKM. U Karnowskich i Sakiewicza od kilku tygodni nie schodzi z czołówek, a GW, czy TVN tylko przy jakiejś grubszej akcji biją na alarm i straszą faszyzmem oraz radykalnymi partiami antyunijnymi.
Nawet Zaremba, którego szanuję dzień przed wyborami napisał tekst, dlaczego ludzie mają nie głosować na Korwina.
Wszedłem właśnie na główne strony.
1. Karnowscy - Korwin na czołówce na pół strony
Korwin-Mikke jak Jean-Marie Le Pen. Z takim przywódcą Kongres Nowej Prawicy nigdy nie stanie się znaczącą siłą polityczną. Skandalizowanie w polityce sukcesu nie przynosi
http://wpolityce.pl/polityka/198137-...u-nie-przynosi
2. Pisozależna - co prawda nie ma na głównej w czołówce, ale pierwszy artykuł na blogu
http://naszeblogi.pl/46863-korwin-mi...za-popieluszke
3. Wyborcza - pod czołówką, jako jeden z 3 istotnych tematów:
Korwin-Mikke dla rosyjskiej agencji: "Wziąć Krym to było zupełnie naturalne"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...l#BoxSlotI3img
4. Tefałen - pod czołówką na głównej stronie
Korwin-Mikke dla rosyjskiej agencji: Aneksja Krymu "zupełnie naturalna"
5. wp.pl - Korwin na jedynce w sekcji wiadomości
"Polski polityk poparł Putina". Ukraińska agencja o Januszu Korwin-Mikkem
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...?ticaid=112cef
Edit: Sraczka niczym zatrucie po grzybach
