Temat
:
[36 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 maja 20.30
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
23
28.05.2014, 21:44
Ciężko oglądać coś takiego. Na trzeźwo jest niemal niemożliwe.
Podsumowaniem sezonu i tego co się dzieje w Wisle niech będzie zachowanie Burdenskiego (jak i sama jego obecność w Wiśle) i wymowny komentarz w studiu nc+.
Mario Nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mario Nh
Znajdź inne posty napisane przez Mario Nh