Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 28.05.2014, 21:44
Ciężko oglądać coś takiego. Na trzeźwo jest niemal niemożliwe.

Podsumowaniem sezonu i tego co się dzieje w Wisle niech będzie zachowanie Burdenskiego (jak i sama jego obecność w Wiśle) i wymowny komentarz w studiu nc+.
Odpowiedz cytując