|
Ufff koniec tych wyjazdów !
Prawdopodobnie najgorszy wyjazdowy sezon w historii Wisły Kraków
We wszystkich spotkaniach wyjazdowych zaledwie 2 wygrane i to po rzutach karnych (z Koroną w 90 minucie i 1-0 z Piastem)
Tak fatalnej gry na wyjazdach długo nikt nie poprawi bo ciężko wygrać mniej spotkań.
Bilans wyjazdowy sezonu 2013/2014
19 spotkań 2 wygrane 9 remisów 8 porażek 19:36 bilans bramkowy(-17) 15pkt (Tylko spadkowicze Widzew i Zagłębie zdobyli mniej punktów i Korona,która grała mniej spotkań od nas)
Bilans wyjazdowy z sezonu poprzedniego 2012/2013
15 spotkań 4 wygrane 5 remisów 6 porażek 13-21(-8) 17 pkt
///
Co do meczu,naprawdę świetnie zagrali jak na taki skład(poza Michałem Czekajem i Fabianem Burdeńskim)
Stilić kolejny kapitalny mecz,chyba jest jescze lepszy niż gdy grał w Lechu,szkoda że nie możemy go w pełni wykorzystać
Michał Miśkiewicz znakomicie w bramce
Emmanuel Sarki koniec sezonu naprawdę udany i dziś ta asysta, ale tak to powinien grać cały sezon
PS: Remis sprawia że 4 miejsce jest już poza naszym zasięgiem i zakończymy sezon w najlepszym przypadku na 5 miejscu o ile ogramy Zawiszę.
Każde miejsce w ekstraklasie wyżej to 200tys zł do przodu,szkoda że sędzia tak wydrukował tego karnego w 92 minucie bo była realna szansa na 4 miejsce
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.05.2014 o godz. 22:12.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|