Wynik jak na obecnosc w zespole Czekaja, Urygi i Burdenskiego wysmienity.
Smialo mozna powiedziec ze trio Czekaj-Uryga-Nalepa nam zapewnili brak udzialu w pucharach.
Kiedys mowilem ze Czekaj nie nadaje sie do gry nawet w 1 lidze. Cofam to. On w okregowce mialby problemy.
2gole zawalone przez duet Burdenski-Czekaj. To ma byc para zawodnikow na europejskie puchary

Niech to szef sobie przemysli bo puchary byly do ugrsnia ale nie z taka kadra.