Temat
:
[36 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 maja 20.30
Wyświetl pojedynczy post
olszaniec
Junior Member
Od: 12.2007
Skąd: Miechowity :D
Offline
#
20
28.05.2014, 21:37
Ja to tylko nie rozumiem jak nasi trenerzy zajmują się młodzieżą że oni prezentują poziom jaki prezentują ? Talenty że pożal się Boże.
olszaniec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do olszaniec
Znajdź inne posty napisane przez olszaniec