Temat
:
[36 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 maja 20.30
Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline
#
17
28.05.2014, 21:31
Wszystko spoko tylko nie wiem za co te oklaski i okrzyki dla wchodzącego Stolarskiego.
Karne, szczególnie ten Czekaja z dupy, ale remis na wyjeździe nie jest tragiczny, patrząc na naszą sytuacje, mogło być lepiej ale i gorzej.
Kon®ado
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kon®ado
Znajdź inne posty napisane przez Kon®ado