Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.05.2014, 21:31
Wszystko spoko tylko nie wiem za co te oklaski i okrzyki dla wchodzącego Stolarskiego.
Karne, szczególnie ten Czekaja z dupy, ale remis na wyjeździe nie jest tragiczny, patrząc na naszą sytuacje, mogło być lepiej ale i gorzej.
Odpowiedz cytując