GonzoNS napisał(a):

Polecam oglądnąć jeden pełny mecz tego gościa. Gwarantuje odrazu zmienisz zdanie.
Spośród meczów które mogłeś oglądać w TV to np. Puchar Polski Sandecja - Zagłębie i co robił z nim Abwo.
Miałem (nie)przyjemność być na kilku meczach Sandecji w tym sezonie i uwierz że Czekaj przy Mójcie to naprawde profesor.
|
Skoro tak mówisz, to wierzę na słowo.