suikoden napisał(a):

...
Paweł Brożek-Z powodu braku napstnika nie miał kiedy się wykurować wiec nie obwiniał bym Smudy
|
Co za inteligencja ze strony Smudy wystawiać zawodnika z kontuzją dodatkowo narażając go na kolejne urazy lub pogłębienie istniejącego. Właśnie w takich wypadkach powinni wchodzić zmiennicy i udowodnić, że się nadają. Chociaż to może ja mam jakieś staroświeckie podejście w tym temacie.