Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26939
Stary 28.05.2014, 15:27
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli tak zrobiłeś to się nie przyznawaj, chwilę temu dziadek z PKW potwierdził że jest to naruszenie kodeksu wyborczego i podlega do zgłoszenia w prokuraturze,jak co to trzymaj się
Nie zrobiłem tak, wywiesiłem protokoły osobiście, ale wierzę że inne komisje mogły tak zrobić z powodu niechlujstwa i chęci szybkiego powrotu do domu po męczącym nocnym liczeniu. Jeżeli ktoś nie wywiesił protokołów, to na pewno nie po to żeby coś gdzieś było fałszowane. Nie wiem w jakim celu jest to wszystko robione. Macierewicz chciał się do czegoś d...lić i zrobił to, a głupole łykają jak pelikany - że fałszerstwo. Za pomówienia ktoś powinien go wsadzić w końcu do pierdla PiS by na tym zyskał.
Ostatnio edytowane przez Barti : 28.05.2014 o godz. 15:29.