Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26936
Stary 28.05.2014, 15:09
sambo napisał(a):Wyświetl post
W 2005r., głosów nieważnych do sejmu było 3,48%, natomiast do senatu 3,6%.

W 2007r. było ich mniej o połowę.

Natomiast w 2001r. było prawie 4% do sejmu i 3,5 do senatu.

Wybory parlamentarne zawsze miały solidne ok 2,6%.
sambo, cały czas mówimy o wyborach euro, porównaj z ostatnimi w 2009 roku, obecnie jest prawie 2 x więcej nieważnych, poza tym jest to proste głosowanie, zobacz na stronę wcześniej , średnia błędów jest podejrzanie podobna, nie przesądzam ale to nieładnie wygląda