sambo napisał(a):

W 2005r., głosów nieważnych do sejmu było 3,48%, natomiast do senatu 3,6%.
W 2007r. było ich mniej o połowę.
Natomiast w 2001r. było prawie 4% do sejmu i 3,5 do senatu.
Wybory parlamentarne zawsze miały solidne ok 2,6%.
|
sambo, cały czas mówimy o wyborach euro, porównaj z ostatnimi w 2009 roku, obecnie jest prawie 2 x więcej nieważnych, poza tym jest to proste głosowanie, zobacz na stronę wcześniej , średnia błędów jest podejrzanie podobna, nie przesądzam ale to nieładnie wygląda