Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26932
Stary 28.05.2014, 13:28
taki był zapis na dole karty do głosowania:

Cytat:
Głosować można tylko na jedną listę kandydatów. Stawiamy znak „x” w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów. Postawienie znaku „x” w kratce obok nazwisk kandydatów z różnych list, lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.
jak widać w kraju mamy sporo analfabetów.

Aha, zapomniałem wcześniej napisać:

- PiS!
- Co?
- osiem - zero


....a teraz można na mnie pluć ...