taki był zapis na dole karty do głosowania:
Cytat:
|
Głosować można tylko na jedną listę kandydatów. Stawiamy znak „x” w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów. Postawienie znaku „x” w kratce obok nazwisk kandydatów z różnych list, lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.
|
jak widać w kraju mamy sporo analfabetów.
Aha, zapomniałem wcześniej napisać:
- PiS!
- Co?
- osiem - zero
....a teraz można na mnie pluć ...