Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26918
Stary 28.05.2014, 11:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ten emj10 to chyba chce zapracować na jakiś etat u Tuska. Zamiast Niemcom kawę robić woli pić i haratać w gałę z ryżym, jak widać. Wykresikami sporządzanymi na zamówienie chce przykryć skrzecząca rzeczywistość. Berobocie mocno w dół, mocno w góre płacę. Hej koleś obudź się już po wyborach . Następne samorządowe za jakiś czas.
Widze, ze przegrana PiS-u boli i to mocno, bo już witaliscie się z gaska a jej w drzwiach leb ucielo

Jak dobrze wiesz propagandzisci oraz aparatczyki, czy partyjniacy reprezentowali wylacznie wasza partie na tym forum, więc nie musisz się martwic o kilka wykresow ktore wrzuce z roznych portali, bo ja po pierwsze mam się dobrze dostajac co miesiac lepsza pensyjke niz ryzy, więc nie musze z nim haratac w gale, a robie to wylacznie z kumplami z podworka, a secundo dobrze się bawie czytajac posty niektorych bezmozgow w tym temacie dla ktorych taki wykres przewyzsza mozliwosci intelektu.