Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26916
Stary 28.05.2014, 11:44
Ten emj10 to chyba chce zapracować na jakiś etat u Tuska. Zamiast Niemcom kawę robić woli pić i haratać w gałę z ryżym, jak widać. Wykresikami sporządzanymi na zamówienie chce przykryć skrzecząca rzeczywistość. Berobocie mocno w dół, mocno w góre płacę. Hej koleś obudź się już po wyborach . Następne samorządowe za jakiś czas.