Ten emj10 to chyba chce zapracować na jakiś etat u Tuska. Zamiast Niemcom kawę robić woli pić i haratać w gałę z ryżym, jak widać. Wykresikami sporządzanymi na zamówienie chce przykryć skrzecząca rzeczywistość. Berobocie mocno w dół, mocno w góre płacę. Hej koleś obudź się już po wyborach

. Następne samorządowe za jakiś czas.