emj10 napisał(a):

Jako, że już po wyborach to można przejść do gospodarki.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wios...e-3132468.html
Na ważne dane makro należy jeszcze trochę poczekać i dopiero koło jesieni będziemy wiedzieć w jakim kierunku idzie gospodarka ciekawie wygląda wykres WWK opublikowany przez Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych, który daje spore nadzieje na to, że nastąpi w ciągu najbliższych kwartałów wyraźny wzrost PKB, spadek bezrobocia, wzrośnie lekka inflacja ze stanu stagnacji oraz płace pójdą wyraźnie do góry.
|
Chyba sam nie wierzysz w te niemiecką propagande.Anschluss POlski do Unii Europejskiej zrujnował nasz Kraj.Za nami w Europie tylko Rumunii i Bułgarzy