Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26913
Stary 28.05.2014, 11:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jako, że już po wyborach to można przejść do gospodarki.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wios...e-3132468.html

Na ważne dane makro należy jeszcze trochę poczekać i dopiero koło jesieni będziemy wiedzieć w jakim kierunku idzie gospodarka ciekawie wygląda wykres WWK opublikowany przez Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych, który daje spore nadzieje na to, że nastąpi w ciągu najbliższych kwartałów wyraźny wzrost PKB, spadek bezrobocia, wzrośnie lekka inflacja ze stanu stagnacji oraz płace pójdą wyraźnie do góry.


Chyba sam nie wierzysz w te niemiecką propagande.Anschluss POlski do Unii Europejskiej zrujnował nasz Kraj.Za nami w Europie tylko Rumunii i Bułgarzy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.05.2014 o godz. 11:39.