Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.05.2014, 23:42
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak, niech gość nie pisze że jemu wychodzi wszystko ostatnio. To, że wpakował 2 bramki Lechowi nic nie znaczy. Sikorski też Legi strzelił. Jest ....a i tyle, jeszcze wygląda... jak wygląda z tą obleśną brodą.
Cristiano to z niego nie jest ale po co tak odrazu po nim jechac





Pewny wpierd... na bet365 kurs na Lechie 1,75, stawiam tysiaka... 750 zl droga nie zapier...la
Jest opcja, ze Stilic cos walnie, jakis wolny albo strzal z 30 metrow bo do pola karnego bedzie ciezko sie zblizyc, ale z Czekajem w obronie mamy minimum dwie w plecy wiec nie ma szans nawet na punkt.

Jeszcze jak nie zagraja Piotrek z Guerierem to juz bedzie lanie na poziomie warszawskiego.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 27.05.2014 o godz. 23:51.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując