Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26902
Stary 27.05.2014, 22:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
To jesteś wyjątkowo naiwny. Wytłumacz nam w takim razie fakt 2 000 000 mln głosów nieważnych podczas ostatnich wyborów do Sejmu. Sfałszowanie wyników w ambasadzie w Brukseli, nakrtego policjanta, który przewoził karty do głosowania w bagażniku, fałszowanie wyników w powiatach wokół arszawy (w jednej miejscowości bez błędu a kilka kilometrów dalej pełno n ieważnych kart - czyli w jednej miejscowości normalne łatwe głosowanie a obok debile) itd. itp. Ja też byłem w komisji wyborczej i możliwości na fałszowanie wyborów jest sporo. Tylko trzeba wiedziec jak,
Wszystko w granicach błędu statystycznego. Nawet jeśli jacyś nawiedzeni członkowie komisji unieważnili ileś głosów. Żeby ustawić wybory trzeba fałszerstw w sposób zorganizowany tak jak się to robi w Rosji. Podstawieni wyborcy martwe dusze itp. itd. Wybory to nie ekstraklasa.