Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5816
Stary 27.05.2014, 22:28
Babba napisał(a):Wyświetl post
Na wyniki przełożyła się krucha kadra,kontuzje,kartki. Skończmy z tym mitycznym " zajechaniem piłkarzy na wiosne przez Smude". To,że zamiast strzelać starają się niczym Barca wjechać do bramki jest wynikiem zajechania? Mecze z Zawiszą,Zagłębiem,Górnikiem to przykład frajerstwa,a nie braku kondycji...już nie wspominając tego co się stało z bielszczanami.
Od 3 kolejki zaczęła się lipna gra, nie było wtedy mowy o kontuzjach, Głowacki został kontzjowany w 6 kolejce po porażkach z Zawiszą, Ruchem u siebie i podczas przegranego meczu w Krakowie z PBB. Ta teoria więc nie sprawdza się. Tym bardziej, ze Zawisza walnął nas grając bez swoich 7 zawodników.
Już od 3 kolejki w meczu z Lechią można było widzieć, ze zespół nie ma siły, gra wolno, brakuje mu szybkosci. Jeśli to nie był efekt zajechania to czego ? Co do obenych kontuzji to Smuda jest znany z tego od dawna, że po sobie zostawia kompletnie wyeksploatowanych fizycznie piłkarzy.
Co do frajestwa, to zespół trenowany przez dobrego trenera nie przegrywa frajersko tylu spotkan w sezonie.
Odpowiedz cytując