Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16310
Stary 27.05.2014, 20:22
k...wa mać co się dzieje... podpisywać z Brożkiem jak najszybciej. Bo jak nie to I liga coraz bliżej... Co jest prezes śpi czy lata po komisariatach. Wiem, że Brożek nie jest idealny, ale w naszej sytuacji, jak nie stać nas nawet na Klaricia czy Fryca, to jest jedyna szansa. Chyba, że odpuszczają, to już teraz niech Bednarz wywiesi biała flagę, po co się męczyc... Jak ktoś nie potrafi czegoś zrobić niech zrezygnuje, przyzna się, pokaże jaja - Panowie ja już nie daję rady nie potrafię, rezygnuję... Przyjdzie ktoś nowy i da radę.
Odpowiedz cytując