Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 27.05.2014, 20:13
Walkower na rzecz Lechii nie byłby taki zły, zaoszczędziliby pieniędzy na przejazd

Na poważnie, 1-0, względnie 2-0 po otwartym meczu z obu stron.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.05.2014 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując