Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5813
Stary 27.05.2014, 18:07
Taaa, bo wszystkie profesjonalne drużyny które robią zgrupowania to frajerzy marnujący pieniądze.
Nie ma co robić dobrej miny do złej gry: brak obozu to nie jest dobra wiadomość
Odpowiedz cytując