Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16304
Stary 27.05.2014, 18:02
A iluż to bocznych obrońców ogranych choćby na poziome 1 ligi mamy, żeby rezygnować z Fryca? Pi Brożka i Burligę (Bunoza odchodzi) -- no tak to wystarczy przecież jest ich dwóch, a jak pokazuje obecna runda rezerwowi są zbędnym wydatkiem.

Takie tłumaczenie rezygnowania z Fryca jakie nam przedstawił Smuda jest żenujące. Zwłaszcza gdy się je zastawi z jego płaczem ja to musiał wprowadzać na boiska nieogranych piłkarzy takich jak Bartosz
Odpowiedz cytując