Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16298
Stary 27.05.2014, 15:23
Cytat:
Bo jak bierzesz zawodnika, to on musi grać, a Fryc to poziom I ligi - mówił dzisiaj Smuda."
Jak Fryc miał grać skoro ten pseudotrener go nie wystawiał ? Raz wszedł na końcówke i radził sobie bardzo dobrze. Pewnie znowu jakieś smudowe wałki z menadżerami idą na boku. Chce jeszcze pewnie wyrwać na koniec ile się da i wciśnie nam jakiegoś swojego głąba.
Odpowiedz cytując