Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.05.2014, 14:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ta liga jest nieprzewidywalna.
Jechaliśmy za pierwszym razem do W-wy po bęcki, a byl remis. Za drugim razem jechaliśmy po zwycięstwo, a było pięc w plecy.
Tak, ale w Warszawie mieliśmy jeszcze jako-taką obronę. Zawsze można ugrać coś ponad stan przy mądrej grze w defensywie, ale z Czekajem i Nalepą? Bez napastnika i skrzydłowego?
Możemy liczyć na cud, ewentualnie na litość lechistów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując