|
ta liga jest nieprzewidywalna.
Jechaliśmy za pierwszym razem do W-wy po bęcki, a byl remis. Za drugim razem jechaliśmy po zwycięstwo, a było pięc w plecy.
Teraz jest nastawienie ogólne na bęcki, wiec będa bęcki...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|