|
Liczę, że nie wrzucą nam więcej niż trójki, ale po Górniku, gdzie przy czterech celnych strzałach były trzy gole naprawdę trudno o optymizm.
Czekaj musi się wreszcie ogarnąć, bo to co sobą ostatnio reprezentuje to jest dramat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|