Mam pomysł

Może zróbmy forumowe referendum czy zdjąć bana z Drozda ? Biedny napewno by sie ucieszył a i może poprawił

hahahaha
A co do wyborów chyba nie myślicie ,że są uczciwe

Dziś na fanpage KNP było zdjęcie karty do głosowania z zaznaczonym kandydatem i dowodem osobistym głosującego obok a na następnym zdjęciu wynik z jego okręgu "0" słownie zero głosów na tegoż kandydata
