Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26884
Stary 27.05.2014, 13:38
Mam pomysł Może zróbmy forumowe referendum czy zdjąć bana z Drozda ? Biedny napewno by sie ucieszył a i może poprawił hahahaha

A co do wyborów chyba nie myślicie ,że są uczciwe Dziś na fanpage KNP było zdjęcie karty do głosowania z zaznaczonym kandydatem i dowodem osobistym głosującego obok a na następnym zdjęciu wynik z jego okręgu "0" słownie zero głosów na tegoż kandydata
Powód: http://www.youtube.com/watch?v=iYTJ52gLHBw
Ostatnio edytowane przez Pan_Wątrobian : 27.05.2014 o godz. 13:43.