|
Senior Member
Offline
|
|
bonawentura napisał(a): 
|
Adam Mojta z Sandecji zdobył już 7 bramek i zaliczył 6 asyst. Weźmy gościa. Jest całkiem przyzwoity, a z pewnością tańszy w utrzymaniu. Jak nie będzie dobrze grał, to najwyżej sprowadzi się jeszcze kogoś w trakcie sezonu.
|

Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|