|
Obrona Wisły dziurawa jak nigdy, bez napastnika jedzie na ścięcie.. każdy inny wynik niż gładkie zwycięstwo Lechii będzie odebrane jako porażka zespołu Moniza.
Osobiście stawiam na 3:0 dla nas.. wraca Sadajev któremu ostatnio wychodziło wszystko.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|