Zapowiada się pewna porażka :(
Kontuzje wykluczenia: Gordan Bunoza,Paweł Brożek,Michał Chrapek,Arkadiusz Głowacki,Marko Jovanović,Rafał Boguski,Donald Guerrier(leci do Gdańska ale na 90% nie zagra)
Przy okazji kilka ciekawych wiadomości w tym tygodniu
Gordan Bunoza koniec kontraktu,ma pełno ofert z niezłych klubów
Fabian Burdeński wraca do Niemiec
Michał Chrapek za 1,4 mln Euro do Catania Serie B(spadkowicz z Seria A)
Michał Miśkiewicz nadal nie porozumiał się z Bednarzem i niestety kolejny Wiślak nas opuści
Patryk Fryc wypożyczony do Termalici Bruk Bet Nieciecza, odchodzi z Wisły Kraków(Kiedy dostał szanse

)
Danijel Klarić odchodzi z Wisły,pytanie kiedy dostał szanse

Chyba na treningu (ale zapewne chodzi o $$$)
Emanuel Sarki odchodzi do Niemiec za grosze a za niego piłkarz Jagielloni
Dawid Plizga (Plizga to zawodnik bardziej efektywny niż Sarki ale oddawanie Sarkiego za maks 200 tys euro to śmieszna kwota)
Paweł Brożek 
(Jak dla mnie jeśli nie podpiszemy Brożka to będzie największa kompromitacja w historii tego klubu)
Michał Nalepa i Piotr Brożek wygasają kontrakty w czerwcu,nie wiadomo czy zostają
Lucas Guades kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 2(syn Clebera) 30 maja będzie pełnoletni i zostanie piłakrzem pierwszej drużyny
Maciej Jankowski z wolnego transferu,wygasa kontrakt z Ruchem
Wisły Kraków nie stać na obóz zagraniczny ale również i krajowy,Wisła spędzi Czerwiec i Lipiec w Myślenicach
Wyjazd na obóz to kwota około 50 tys złotych
Decyzja zrozumiała bo skoro nie ma kasy to po co wydawać,czy będziemy trenować w Austrii czy w Myślenicach nie ma to większego znaczenia
////
Wisła Kraków nie wygrała na wyjeździe od 7 spotkań (z Piastem 17 Luty 2014 r)
Co do samego meczu,żadna drużyna w Ekstraklasie nie leży nam tak jak Lechia w Gdańsku ale w tym sezonie wszystkie te serie upadają więc zapewne i ta upadnie,nic nie wskazuje na to by Wisła wywiozła z Gdańska choćby marny punkt
PS:Mam nadzieje że piłkarze Lechii się nad nami zlitują i nie będą dobijać martwego,2-1 dla Lechii
BAJKI O 3 SUPER OKIENKACH TRANSFEROWYCH NIECH SMUDA SOBIE WSADZI ...
3 sezon bez pucharów,3 sezon bez mistrzostwa