Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.05.2014, 12:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią

http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html

O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ?
Nikt nie chcial jechac tak daleko.
Ale gra w centralnej lidze juniorów, i strzelił 8 bramek jak piszą...
Odpowiedz cytując