Temat
:
[36 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 maja 20.30
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
3
27.05.2014, 12:25
dynek.pl
napisał(a):
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią
http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html
O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ?
Nikt nie chcial jechac tak daleko.
Ale gra w centralnej lidze juniorów, i strzelił 8 bramek jak piszą...
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77