Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.05.2014, 12:03
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią

http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html

O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ?
Nikt nie chcial jechac tak daleko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując