Cytat:
Letnie przygotowania bez obozu. W Myślenicach jak w Austrii
Przygotowania piłkarze Wisły do nowego sezonu rozpoczną 18 czerwca. Wszystkie treningi prowadzone będą w ośrodku Wisły w Myślenicach. Ze względów oszczędnościowych nie zostanie zorganizowany żaden obóz.
- Nie pojedziemy na żaden obóz. Będziemy za granicami... Krakowa. Ale tu, te góry - jak byś w Austrii był - stara się szukać dobrych stron trener Smuda. - Będą normalne treningi, dojazdy z domu.
- Jest miejsce do biegania. Kaziu Kmiecik zna tu wszystkie ścieżki. Jeszcze z Dalinem biegał po tych chaszczach. Dobrze, że jest ten ośrodek, bo tak, to by się biegało gdzieś między basenami... - dodaje szkoleniowiec Wisły.
Trwa organizowanie listy sparingpartnerów. Zainteresowane grą z Wisłą są m.in. drużyny słowackie.
wislakrakow.com
(redakcja)
|
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu , że z finansami jest bardzo ale to bardzo krucho. No cóż.. może i piłkarze zasługują na to by nie jechali na żaden obóz.