Arapaho napisał(a):

|
nie no bez jaj - piszą tu nieraz modele 100 razy gorsze a banów nie mają.
|
wiesz Drozd nie cackał się , walił prawdę miedzy oczy , taki emj10 czy szpen obrażają , insynnują , i maja sie dobrze , 12 miechów dla Drozda ? a co on takiego uczynił, panie moderator ?