Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26878
Stary 27.05.2014, 10:30
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
nie no bez jaj - piszą tu nieraz modele 100 razy gorsze a banów nie mają.
wiesz Drozd nie cackał się , walił prawdę miedzy oczy , taki emj10 czy szpen obrażają , insynnują , i maja sie dobrze , 12 miechów dla Drozda ? a co on takiego uczynił, panie moderator ?