Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
26867
26.05.2014, 23:20
Drozd musiał nieźle zalać pałe że go tu nie ma
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian