Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.05.2014, 20:49
Obrona nam załatwiła mecz .. nie pierwszy już.
Skoro o nic nie gramy to obowiązkowo nan ast. meczy Zając, Klarić, Kamiński i cała reszta do 1 składu .. nawet Burdenski. Niech pokażą co potrafią i czy w przyszłości mogą pomóc Wiśle. Już się nakompromitowaliśmy i czy przegramy 0-1 czy 0-3 to nie bęzie wielkiej różnicy. Niech pokażą jaja.
Może jakimś cudem uda się zremisować lub nawet wygrać !
Odpowiedz cytując