Lukasz napisał(a):

Akurat gramy o każdą złotówkę z C+ - w naszej sytuacji bardzo wiele.
Obrona/skład wypełniony z musu 'młodymi Polakami' dostaje wciery a Ty chciałbyś ogrywać juniorów z tej samej szkółki równocześnie podstawowy skład wysyłając do rezerw? Przecież mielibyśmy wyniki hokejowe po 8-10 do jaja. Pamiętasz przygotowania do sezonu jak dostawaliśmy oklep od druzyn z dolnych lig?
Dajże spokój.
|
Gramy?
Jakbyśmy rzeczywiście o to grali to wyniki byłyby inne przez te ostatnie 3 miesiące.
Myślenie w drużynie i klubie jak dla mnie wygląda tak: 4 czy tam 7 miejsce- jeden ch..
A pozycja 3 - niech ręka boska broni! Na szczęście nasze dzielne orły w sobotę już definitywnie odsunęły od siebie widmo tego fatalnego wyniku.