Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2014, 17:19
Naszych wiecznych juniorów,czyli Czekaja,Nalepe i Szewczyka po sezonie oddać w cholerę komukolwiek,kto będzie ich chciał.
Ofensywa robi swoje,ale przy takiej obronie to sie po prosto odechciewa grać.
W każdym meczu musielibysmy strzelać po 3,4 gole bo wiadomo,że ze dwa minimum stracimy z tymi ogórkami.

Atmosfera bez zmian, KOJAK WYPIERDALAJ.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując