|
Naszych wiecznych juniorów,czyli Czekaja,Nalepe i Szewczyka po sezonie oddać w cholerę komukolwiek,kto będzie ich chciał.
Ofensywa robi swoje,ale przy takiej obronie to sie po prosto odechciewa grać.
W każdym meczu musielibysmy strzelać po 3,4 gole bo wiadomo,że ze dwa minimum stracimy z tymi ogórkami.
Atmosfera bez zmian, KOJAK WYPIERDALAJ.
|