Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.05.2014, 17:04
Meczu niestety nie oglądałam, szkoda straconych punktów. Był to jeden z takich meczów, które mogliśmy wygrać, ale cóż. Moje oczekiwania nie zostały zawiedzione, bo nie miałam żadnych.
Odpowiedz cytując