Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 24 maja, godz. 13:00
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10
26.05.2014, 17:04
Meczu niestety nie oglądałam, szkoda straconych punktów. Był to jeden z takich meczów, które mogliśmy wygrać, ale cóż. Moje oczekiwania nie zostały zawiedzione, bo nie miałam żadnych.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy