silver03 napisał(a):

Najlepiej ściągnijmy pół Zagłębia i pół Widzewa dla równowagi... i oczywiście walczymy o MP.
Jedynie ciekawie wygląda transfer Plizgi za Sarkiego, który i tak ma kiepskie statystyki. No może jeszcze Jankowski, ale tylko jako zmiennik dla Brożka, bo jeśli szykowany jest na jego miejsce.... to o ja pi.e.r.d.o.le
|

To wtedy trenerski kunszt będzie mógł zaprezentować Smuda. Skoro takie wielke były wymagania w stosunku do Kulawika, który grał bez napastnika (tzn. grał jeden z liczbą ...1 strzelonego gola w ostatnim meczu sezonu) to teraz Smuda mógłby popróbować tego samego chleba. I wtedy zobaczyli byśmy czego by dokonał bez Pawła Brożka. napewno było by to ciekawe porównanie dla nas kibiców
Pamiętamy porównania trenera Ruchu Kocjana i Smudy ? Jakie były gadki ? Gdzie jest teraz Ruch ze słabszym od Wisły składem a gdzie jest smudowa Wisła ? A tak , wiem wszystko przez ...Czekaja
