Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16268
Stary 26.05.2014, 13:12
Przynajmniej Poalcy, a nie no-name''y z afryki. Są to zawodnicy na drużynę miejsc 7-10.
Jedynie Plizga mógłby wnieść coś do drużyny jakby odpalił przy Franiu.
Odpowiedz cytując