Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26839
Stary 26.05.2014, 12:28
sergio napisał(a):Wyświetl post
Wniosek nasuwa się sam że grają na zwłokę a dlaczego to tylko....no właśnie kto wie?
Wychodzi na to, że przy każdych wyborach grają na zwłokę, gdyż ten scenariusz powtarza się zawsze. W nocy wyniki z ok. 90% komisji, a dopiero z poniedziałku na wtorek wyniki ostatecznie, w tym we wtorek konferencja PKW.