sergio napisał(a):

|
Wniosek nasuwa się sam że grają na zwłokę a dlaczego to tylko....no właśnie kto wie?
|
Wychodzi na to, że przy każdych wyborach grają na zwłokę, gdyż ten scenariusz powtarza się zawsze. W nocy wyniki z ok. 90% komisji, a dopiero z poniedziałku na wtorek wyniki ostatecznie, w tym we wtorek konferencja PKW.