|
Wczoraj podczas Wieczoru Wyborczego w TVN24 (wiem, że niezbyt dobre źródło) mówiono, że PKW poda wyniki po 30%, po 60%, po 90% (i to będą wyniki wysyłane elektronicznie), a następnie poda dopiero OFICJALNE, pełne wyniki z protokołów ręcznych. Tak więc od początku tak miało być, a nie tak że prowadzi PIS to trzeba coś pokombinować.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|