|
KNP ma przed sobą najważniejsze miesiące, nie mogą sobie pozwolić na odpuszczenie wyborów samorządowych, bo elektorat odpłynie.
Dlatego powinni położyć największy nacisk na budowę struktur lokalnych (trochę kasy z tych 4 euromandatów im wpadnie) oraz promowanie nowych twarzy, tylko nie wiem, czy ego JKM na to pozwoli.
Jeżeli tego nie zrobią, to w 2015 będzie powrót do punktu wyjścia, czyli 2-3%.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|