sergio napisał(a):

Napewno wygra PO aż się zdziwisz. Wczoraj po ogłoszeniu wyników wszyscy sie pastwili że 7 porażka PiSu i wogóle a dzisiaj wszyscy tego nie pamiętają. Może pora napisać że jak wygra PiS to będzie to przełomowa wygrana od kilku dobrych lat.
Cieszę sie że Korwin pociągnał listę i dostali sie do parlamentu. Tak sie zastanawiam skąd PO ma jeszcze takie poparcie. Nikt z kim rozmawiałem i z rodziny na tą partię nie oddało glosu.
|
Biorę pod uwagę wybory w ostatnich 7 latach, gdzie PO poprawiało znacząco wynik po opublikowaniu wyników z ostatnich 10%. Są to wyniki z dużych aglomeracji, gdzie PO wygrywa 40 do 30, a czasem więcej.