emj10 napisał(a):

|
Raczej zapowiada się, że PO raczej wygra, bo zostały głosy z dużych miast.
|
Napewno wygra PO aż się zdziwisz. Wczoraj po ogłoszeniu wyników wszyscy sie pastwili że 7 porażka PiSu i wogóle a dzisiaj wszyscy tego nie pamiętają. Może pora napisać że jak wygra PiS to będzie to przełomowa wygrana od kilku dobrych lat.
Cieszę sie że Korwin pociągnał listę i dostali sie do parlamentu. Tak sie zastanawiam skąd PO ma jeszcze takie poparcie. Nikt z kim rozmawiałem i z rodziny na tą partię nie oddało glosu.
Acha zapomnialem dodać że już zaczyna się atak na Korwina. Widać że postkomuchom gul niezle musiał skoczyć