Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26821
Stary 26.05.2014, 10:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Raczej zapowiada się, że PO raczej wygra, bo zostały głosy z dużych miast.
Napewno wygra PO aż się zdziwisz. Wczoraj po ogłoszeniu wyników wszyscy sie pastwili że 7 porażka PiSu i wogóle a dzisiaj wszyscy tego nie pamiętają. Może pora napisać że jak wygra PiS to będzie to przełomowa wygrana od kilku dobrych lat.

Cieszę sie że Korwin pociągnał listę i dostali sie do parlamentu. Tak sie zastanawiam skąd PO ma jeszcze takie poparcie. Nikt z kim rozmawiałem i z rodziny na tą partię nie oddało glosu.


Acha zapomnialem dodać że już zaczyna się atak na Korwina. Widać że postkomuchom gul niezle musiał skoczyć
Ostatnio edytowane przez sergio : 26.05.2014 o godz. 10:49.
TYLKO WISŁA!