Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
26820
26.05.2014, 10:27
W Hiszpanii znano wyniki z wszystkich komisji 2 godziny po zakończeniu głosowania. U nas trzeba tyle czekać. Podobnie było w 2010 r. w wyborach prezydenckich gdzie do rana wygrywał JarKacz, a potem okazało się że wygrał Komorowski...
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty